Header

سینا شعبانخانی – جادوی خاص در دبی

سینا شعبانخانی    228

چندی پیش «سینا شعبانخانی» خواننده موسیقی پاپ، در دبی روی صحنه رفت. به گزارش «موسیقی ما»، این هنرمند که از سال گذشته فعالیت رسمی‌اش را آغاز کرده، اجراهای پس از ماه رمضانش را با برگزاری کنسرت در کشور امارات عربی متحده آغاز کرد.

خواننده قطعه «جادوی خاص»، در تاریخ 16 ژوئن 2018 برای ایرانیان ساکن دبی و مسافران این شهر توریستی روی صحنه رفت و گلچینی از محبوب‌ترین قطعات خود را به اجرا درآورد. این کنسرت به همت کمپانی «شانار ایونت» و تهیه‌کنندگی «شایان میرعظیم» در سالن مجلل Music Hall هتل «زعبیل سرای» دبی برگزار شد و تعداد قابل توجهی از ایرانیان در آن حضور یافتند. نکته جالب این کنسرت، حضور خانواده‌هایی از آلمان و ترکیه در میان حاضرین در سالن بود.

سینا شعبانخانی در این کنسرت قطعاتی چون «جادوی خاص»، «عمداً»، «چشمای مست»، «حس من»، «من بی‌قرارم»، «نزدیکای پاییز» و… را اجرا کرد و در بخشی از برنامه بنا به اصرار حضار، قطعه «تب چشمات» که در کنداکتور نبود را هم اجرا کرد. اجرای دو قطعه آوازی با نوازندگی پیانو بخش دیگری از این برنامه بود.

شعبانخانی که چند هفته پیش قطعه «حس من» را منتشر کرده، به زودی قطعات جدیدی منتشر خواهد کرد. این هنرمند همچنین سوم مرداد 1397 طی دو سانس در سالن نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه می‌رود تا جدیدترین قطعاتش را برای مخاطبینش اجرا خواهد کرد.

مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

0

پاسخی بگذارید

1